En Güzel Sözler, Güzel Sözler, Sevdiğinize en güzel sözler

Güzel Mesajlar

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyiliklerdir.

Reklam

Yakın arkadaşa Doğum günü Mesajları,Arkadaşa doğum günü mesajları,Dost için doğum günü mesajları

bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak su an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçeklessin, hayat günesi her daim seni aydınlatsın! dogum günün kutlu olsun kardesim..

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman goremezsin ama senin icin her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.!!!!!!!!

Bir yıl daha bitti, ama sakın uzülme zaman çabuk geçiyor diye… Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum gunün kutlu olsun..!!!!

Yesenia
25 Şubat 2012 00:37

Mukemmel bir site. Burada cok yrarali bilgiler.Ben de lezzetli paylasimi bazi Arkadaslari ans gonderiyorum. Ve dogal olarak, ter icin tesekkur ederiz!

© 2013 - Tüm haklari saklidir.
güzel sözler Sevgi Aşk Tubidy