En Güzel Sözler, Güzel Sözler, Sevdiğinize en güzel sözler

Güzel Mesajlar

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyiliklerdir.

Reklam

facebook zaman tünelinden Nasıl Çıkılır,facebook zaman tünelinden çıkmak istiyorum,facebook zaman tüneli iptal olmuyor,facebook zaman tünelinden Nasıl Çıkarım,facebook zaman tünelinden nasıl kurtuluruz

Facebook Zaman Tuneline giripte kurtulmak isteyenler için; Internet Explorer 7
Facebook’un yaptığı yeni düzenleme Internet Explorer 7 kullanıcıları için işlemiyor. CNNTürk’te yayınlanan haberde Facebook’un desteğini kestiği IE7’de Zaman Tüneli’ne gecemeyen sistem otomatik olarak sayfanın eski haline dönüyor. Bu sebeple Facebook kullanıcılarına Firefox, IE8, Safari ve Chrome kullanmalarını tavsiye ediyor. Tabi bu web tarayıcıların eski versiyonları da Zaman Tüneli’ni desteklemeyebiliyor…….

NASIL İPTAL EDERİM?
www.developers.facebook.com/apps adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

Yan menüde “no apps found” hic bir uygulama bulunamadı yazıyor ise uygulama profilinizde yok ya da silinmiş demektir.

Sanırım Artık Zaman tüneline Alışmaya Çalışmaya Başlasak iyi olacaktır.Facebook’un Bunu zorunlu kılması biraz can sıkıcı olsada Yapacak birşey yok :)

Facebook Sayfamız

© 2013 - Tüm haklari saklidir.
güzel sözler Sevgi Aşk Tubidy