Geçmiş Olsun Mesajları

Derdi veren Allah, dermanı verecek olan yine Allah. En kısa süre içinde toparlayıp ayağa kalkacağın günleri bekliyoruz. Büyük geçmiş olsun.

En kısa zamanda gücünü toplayarak aramıza döneceğini biliyoruz. Hastalığın asla yıldırmasın seni, ayağa kalkabilmek için biraz inanç yeterli.

Sağlıktan daha önemli bir şey yok. Ne para ne de başka bir şey. Sağlığına kavuşup aramıza katılacağına olan inancımla geçmiş olsun dostum.

Hayat her zaman güllük gülistanlık değil ne yazık ki. Bu hastalığa yakalandığın günden beri iyileşmen için Allah’a dua ediyorum. Sen bir ayağa kalk, bak neler yapacağız beraber.

Çok önemli bir operasyon geçirdin. Eski sağlığına kavuşabilmen için biraz zaman geçmesi gerekiyor. Sen dinlenmene bak. Birkaç haftaya eskisinden daha sağlam olacaksın inan.

Kalp krizi geçirebileceğin aklımın ucundan bile geçmezdi. Artık sinir, stres yapmak yok. Yediğine içtiğine dikkat edeceksin. Hastaneden taburcu olduğun anda yanında olacağım.

En büyük zenginlik sağlıklı olabilmektir derler. Şu hastaneden bir çık sen, ben seni dünyanın en zengin insanı yapmasını bilirim.

Hastaneye kaldırıldığın haberini ailenden öğrendim. Şehir dışında olduğum için yanına gelemedim. En kısa süre içinde ziyaretine geleceğim arkadaşım. Büyük geçmiş olsun.

 

Sen tanıdığım en güçlü ve en kararlı insanlardan birisin. Bu hastalıklarla savaşarak tekrar aramıza geleceksin. Buna yürekten inanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir