En Güzel Sözler, Güzel Sözler, Sevdiğinize en güzel sözler

Güzel Mesajlar

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyiliklerdir.

Reklam

Yeni Nişan Mesajları,2012 Nişan Kutlama mesajları,Nişan Sözleri,Nişan Kutlama sözleri,Sevgiliye Nişan Kutlama mesajları,Dosta nişan kutlama mesajları,Arkadaşa nişan kutlama mesajları

Sana Nisanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir elmanin iki yarisi gibisiniz. Yasam boyu bunu korumaniz ve birbirinizi hep tamamlamaniz dilegiyle… Mutluluklar…!!!

Hayat kadehse eger, ask da kadehi dolduran saraptir. Kadehinizin hiç sarapsiz kalmamasi dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Yasantinizin her günü bugunkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bagli kalin! Mutluluklar.

Her gününüz birbirinizi daha cok severek ve birbirinize daha çok baglanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayin! Yuvanizdan sevgi eksik olmasin.

Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrilmasin ve her zaman sevgi dolu baksin gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiginiz yolda, günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Omür boyu Mutluluklar….!!!!

Her gunünüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol cocuklu yasamaniz dilegimle. Yuvanizdan sevgi eksik olmasin. Gözleriniz hep birbirini arasin. Mutluluklar….,

Bir aşk gülümsemeyle baslar, opücükle devam eder ve bir yüzükle ölümsüzlesir. Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda, aşkinizin hep ilk gunkü gibi taze kalmasini ve mutlu olmanizi diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin!,,

Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nese içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dilegimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Unutmayin ki paylastikça çogalan tek sey sevgidir, Nisanla ebedilestirdiginiz ve kutsallastirdiginiz sevginiz hep cogalsin! Mutluluklar.

Her gunünüz her an bitecekmiscesine birbirinize daha da sıkı sarilarak ve sevgi dolu yasamanizi diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Zaman çok kisa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiginiz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kirmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gosterin. Mutluluklar.

Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmaniz dilegimle… Mutluluklar!

Tüm yasantiniz boyunca en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini beraber yasamanizi dilerim… Mutluluklar?

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiginiz yolda, günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Sevginizi olumsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dilegimle.

© 2013 - Tüm haklari saklidir.
güzel sözler Sevgi Aşk Tubidy