ROMANTİK SÖZLER

Seninle geçirdiğim her güzel anlarım, yarınlarıma bir umut ve garanti belirtisidir aşkım. Seninle bir olmak ve aynı yöne bakmak kadar bu dünyada güzel bir şey yok.

 

Sevgimiz büyük olabilir sevgili, ama her daim bunu herkeslerden saklamak ve gizlemek gerek. Ben nazara inanırım ve seni nazarlardan saklamak için ömrümü adarım sevgili.

Utanıyorum, söyleyemiyorum ve hiç olmadığım kadar çocuksuyum bu aralar. Sana olan düşlerim ve gülüşlerim ancak seninle var olmakta ve yalnız seninle yaşamak ister bu yürek.

Bir kalem düşün sevgili, hiç tükenmeyen ve sürekli senin adını yazan bir kalem. Benim yüreğime batırılmış ve mürekkebi bitmeyen kanımla yazılan ismin. Ancak ve ancak Rabbim seni alabilir benden ve ben hiç ummadığım kadar vurgunum sana seviyorum seni hiç yaşayamaadığın kadar.

Belli ki aşkımızın bakım saati gelmiş, gel şu güzel gözlerine biraz daha bakayım. İlk karşılaştığım bankta bekliyorum seni bir tanem, yollarına ise o çok sevdiğin sonbahar yapraklarını serptim.

Bizim aşkımızı kıskanan illa birileri vardır. Onlara inat sevgimizi daha da güçlendirelim. Zira şuan bile sana olan sevgimin miktarını ne kantarlar ölçebilir, ne de herhangi bir termometre aracı.

Ne demiş şair, “Senin kendimden bile sakınıyorum, öyle seviyorum ki sağ gözüm sol gözümü, sol gözüm ise sağ gözümü kıskanır oldu bu aralar”.

Bir divane aşığım kırık yıkık sokaklarında. Sana olan sevda çemberim ısıtacak her ikimizi de, gel bana sevgili mavi düşlerle.

 

Ne seni unutabilir bu kalp, nede senden bir başkasını sevebilir bu yürek. Kanaatim sanadır sevgili, bağlılığım sana.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir