Seni seviyorum sözleri

  1. Seni seviyorum mesajları, Kısa seni seviyorum sözleri, anlamlı seni seviyorum sözleri, sevgiliye seni seviyorum sözleri
  2. Keşke dediğim her şeyin sesini kısıyorum. Çünkü duymak istediğim tek ses iyi ki dediklerim. O seslerin tamamı sana ait sevgilim…..
  3. Seninle aynı kitabı okumak, aynı filmi izlemek, aynı yemeği yemek, aynı çayı içmek, aynı havayı solumak istiyorum. İnan ki çok şey istemiyorum…….
  4. Senin kalbini tanımlayabilecek bir müzik enstrümanı olmak isterdim. Saz olsam telimde, keman olsam tiz sesimde senin adını haykırırdım…….
  5. Benim rengimi oluşturan bütün ara renklerin kaynağı, gökkuşağını kıskandıracak güzel gözlere sahip olan ışıltındır sevgilim……
  6. Seni sabah uykusu kadar çok sevdiğimi biliyor musun? Yirmi dört saatin tamamının sabah olmasını isteyecek kadar!
  7. Aynı gökyüzüne ait iki farklı kuş olsak da aynı kanatlarla süzülüyoruz gök semada. Göç yollarımızın birbirine kesiştiği anlarda yaşıyoruz.
  8. Mesafelerin var olma nedeni seni özlemem içindir. Kokunu kilometrelerce öteden içime çekebilmemin başka bir anlamı olabilir mi?
  9.  
  10. Bazen kendini çok kötü hissedersin. Her şey bir anda sebepsiz yere anlamını yitirmeye başlar. İşte tam bu sırada senin aklıma gelmen benim hayattaki en büyük şansım. Aklıma geldikçe, yüreğime iyi geliyorsun.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir