Sevgiliye iyi geceler mesajları

Dünya’nın en güzel geceleri, en güzel kızının olsun, iyi uykular sevgilim, seni çok seviyorum
Gecemin karanlığını aydınlatıyorsun gözlerinin parlaklığı ile, en güzel uykular senin olsun, ben gecemi seni düşünerek geçireceğim.
Seninle uyumak bir başka, seninle uyanacağım her güne varım. Bu mesajı sana atmak bile benim için büyük zevk. İyi geceler sevgilim iyi ki sevgilimsin.
Uyurken dünyanın en güzel kızısın, uyandığında dünyanın en güzel kızısın. Sen ne yaparsan yap sana çok yakışıyor. İyi geceler sevgilim.
Seni uyurken bile aklımdan çıkaramıyorum. En güzel rüyalarım sensin, en güzel dakikalarım sensin. Benim kadar mutlu olmanı istiyorum, iyi geceler bir tanem
Sen uyurken seni izlemek kadar keyifli bir şey yok. Rüyanda ne gördüğünü düşünürken buluyorum kendimi. Beni düşünmeni isterdim rüyanda çünkü ben her gece seni görüyorum.
Uyandığında bu mesajı okuyacaksın. Seni çok seviyorum ve bugünde diğer günler gibi senin yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Her ne yaparsan yap yanındayım seni çok seviyorum.
Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatacak kelimeler icat edilmedi, ben uğraşıyorum ama maalesef o kadar edebiyat bilgim yok. Sana tek verebileceğim kalbim. Onunda yarısı senin olsun, diğer yarısı seni sevmem için bende kalsın. Güzel uyu sevgilim, yarını iple çekiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir