En Güzel Sözler, Güzel Sözler, Sevdiğinize en güzel sözler

Güzel Mesajlar

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyiliklerdir.

Reklam

Sitemli Ayrılık mesajları,Sitemli sevgiliye ayrılık sözleri,Sitemli sevgiliye ayrılık mesajları,Sitemli sözler

Bir gün sende seversin Bir gün sende aglarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye……

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gozler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu…….

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim icimde kanayan yarasın.bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsınnnnn……..

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben coktan razıyım…….

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun. ………..
Bir multecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgun etme………..

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen ruzgarın costurdugu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere……..

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hic bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!!!!!!!!!

Bir sevgilim var uzakta Yuzünü göremedigim, sesini duyamadıgım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadıgım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur………

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her dusen göz yasında beni hatırla hafifce yagan bir yagmurda saclarını okşayan her damlada beni hatırla hiç asık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırlaaa………

Facebook Sayfamız

© 2013 - Tüm haklari saklidir.
güzel sözler Sevgi Aşk Tubidy