Tebrik Mesajları

Cesaret edip adım atarak, küçük başarılar elde edebilirsiniz. Her başarı, atacağınız ilk adımda gizlidir. Ancak gayret gösterilen başarıya ulaşmak için, tüm adımları atmalısınız. Başarıyla sonuçlanan attığın her adımın, bundan sonraki görevinde de devam etmesi temennisi ile ile, yürekten kutlarım.
Başarıya ulaşmış insanların bulunduğu mevkiler, bir anda gelinmiş mevkiler değildir. O mevkilerin ve başarıların sahibi, diğer insanlar geceleri uyurken, azimle bir şeyler başarabilmek adına gece gündüz çalışıyorlardı. Başarının bir tesadüf olmadığına inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum.
Karşılaşılan engeller ne kadar büyük olursa, elde edilen başarıda o ölçüde değerlidir. Başarmak adına aştığın tüm engeller, sana başarının anahtarını verdi. Elde ettiğin terfinin, artarak devam etmesini dilerim.
Elde ettiğin başarının, büyük bir azim ve dirayetin sonucunda olduğunun idraki içerisindeyim. İnanıyorum ki yeni ve daha büyük başarılar için, aşamayacağın engel yoktur. Yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir